Jolene (2008) watch online
Sinners and Saints (2010) online
Into the Abyss (2011) online

unifiLogo

UniFi – seria flagowych rozwiązań Ubiquiti

UniFi to rewolucyjny system sieci Wi-Fi charakteryzujący się nieograniczoną skalowalnością i najwyższej klasy wydajnością przy zachowaniu atrakcyjnych cen. Łatwą konfigurację, optymalizację pracy i efektywne zarządzanie siecią zapewnia wysokiej klasy oprogramowanie UniFi.

Sprawdzone urządzenia dla zróżnicowanych środowisk

W urządzeniach UniFi Enterprise Wi-Fi Systemzastosowano najnowszą technologię Wi-Fi 802.11ac MIMO, pozwalającą na uzyskiwanie bardzo dużej szybkości przesyłu danych na znaczne odległości – nawet do 200 metrów bez spadku wydajności. Cecha ta, w połączeniu z nielimitowaną skalowalnością systemu pozwala na tworzenia sieci Wi-Fi pokrywającej dowolnej wielkości obszar, na którym znajdą się budynki nawet największych przedsiębiorstw i uczelni.

Innowacyjność wyprzedzająca potrzeby

Oferta Ubiquiti w dziedzinie rozwiązań Wi-Fi obejmuje punkty dostępowe przeznaczone do pracy w pomieszczeniach, jak i w otwartej przestrzeni. Maksymalna prędkość transferu danych w technologii 2,4 GHz wynosi 450 MB/s, a w 5 GHz aż 1,3 GB/s. Wykorzystanie rozwiązań z serii UniFi to pewność, że stworzona struktura sprawdzi się nie tylko teraz, ale i w przyszłości.

 

Skontaktuj się:

- Omówimy Twoje potrzeby

kompleksowe podejście

- pomagamy we wdrożeniu,

- szkolimy i oferujemy wsparcie

- wieloletnie doświadczenie i zadowoleni klienci

Joomla Template - by Joomlage.com