Jolene (2008) watch online
Sinners and Saints (2010) online
Into the Abyss (2011) online

Zintegrowane zarządzanie i bezpieczeństwo IT

6 MODUŁÓW TWORZY KOMPLEKSOWE ROZWIĄZANIE DLA TWOICH POTRZEB

 • NETWORK

  Gdy potrzebujesz monitorować urządzenia pojawiające się i działające w Twojej sieci oraz kiedy chcesz mieć zawczasu informację o potencjalnych awariach w sieci.

 • INVENTORY

  Gdy chcesz mieć pod ręką pełną listę zainstalowanego oprogramowania, rozliczać licencje, przeprowadzać inwentaryzację sprzętu oraz zarządzać wszystkimi zasobami IT w jednym miejscu.

 • USERS

  Gdy chcesz zapobiegać problemom z bezpieczeństwem firmowych danych oraz kiedy zależy Ci na sprawnym zarządzaniu dostępami i uprawnieniami użytkowników.

 • HELPDESK

  Gdy potrzebujesz zarządzać zgłoszeniami pracowników i odpowiadać na nie w łatwy sposób oraz chcesz szybko udzielać im zdalnej pomocy.

 • DATAGUARD

  Gdy chcesz zwiększyć poziom bezpieczeństwa w Twojej organizacji poprzez ochronę danych przed wyciekiem i zainfekowaniem sieci z pendrive'ów oraz kiedy chcesz definiować polityki bezpieczeństwa podłączanych nośników.

 • SMARTTIME

  Gdy zależy Ci na zidentyfikowaniu aktywności pracowników i zespołów, które pochłaniają najwięcej czasu i chcesz zoptymalizować efektywność pracy w kluczowych obszarach.

   

  Skontaktuj się:

  - Omówimy Twoje potrzeby

  kompleksowe podejście

  - pomagamy we wdrożeniu,

  - szkolimy i oferujemy wsparcie

  - wieloletnie doświadczenie i zadowoleni klienci

Joomla Template - by Joomlage.com